Haberler & Duyurular

Excel'de kurumsal seminerlere yoğun ilgi ve www.excelci.com ile kurumsal hizmetlerde gelişme Temel ve İleri Excel'de kurumsal çalışmalarımız yoğun bir tempoda devam ediyor. Şirketlerde, hafta sonu salonlarımızda "kamp" şeklinde. Ayrıca destek olarak www.excelci.com hizmetleri alan şirketler Excel'i profesyonelce kullanmayı öğreniyorlar.
» Devamı


Excel kitap serimiz yayında Kurumsal Uygulamalı Temel Excel kitabımız yayımlandı. Çalışma CD-ROM ve ek dokümanlarla birlikte satılmaktadır. Detaylı bilgi ve iletişim adresi için tıklayın.
» Devamı


www.excelci.com sitemiz yayın hayatına başladı. Şirketlerde Excel’den en iyi şekilde yararlanmayı sağlayacak video anlatımı, slayt gösterimi ve soru-yanıt desteği içeren bir Internet sitesi.
» Devamı


Yeni hizmetler kataloğumuz yayınlandı 2014 ve 2015 yılı hizmetlerimiz hakkında bilgi alabileceğiniz kataloğumuz yayınlandı.
» Devamı


Excel ile Finans Eğitimleri Finansal tablolar analizi ve finans matematiği konulu Excel eğitimlerimiz devam ediyor. Mart ve Nisan aylarında düzenlenen eğitimlerin yanı sıra Mayıs ayında üçüncüsünü düzenliyoruz.
» Devamı


Teknik sohbetlere devam. Excel'de dashboard yapmadıysanız; verilerinizi görsel bir arabirimden yönetmek, interaktivite geliştirmek için dashboard geliştirmeyi anlattığımız ÜCRETSİZ sunuma bekliyoruz.
» Devamı


Excel Workshop Excel ile Finans seminerimiz kurumsal olarak Excel'in finansal yeteneklerini içeriyor. Bu çalışma uygulamalı ve özgün olarak bir "Excel Workshop" olarak hazırlandı. .
» Devamı


PMI TR - Aktivitesi 25 Eylül 2013 Çarşamba Saat 14:00
» Devamı


İleri Excel Kursları İçin Anket Çalışması Yaptık İleri Excel Kursları İçin Anket Çalışması
» Devamı


İleri Excel İçeriğimizi Yeniledik Excel kurslarımız yeniden tasarlandı. Her biri belli bir konuda çözüm içeren yüzlerce uygulama. Gelişmiş fonksiyonlar, makrolar, raporlama ve analiz araçlarıyla zenginleştirildi. Excel 2013 uyumlu ve e-öğrenmeye de uygun olacak şekilde yeni kurs kitabı hazırlanıyor.
» Devamı


Proje Yönetimi Temelleri Kursu Proje yönetiminde - temel metot ve teknikler ve ms project uygulamalı çalışmalarımız devam ediyor.
» Devamı


KOSBİ - BİLİŞİM GÜNLERİ - İLERİ EXCEL SUNUŞU KOSBİ’de 28 Mart Perşembe günü, Saat 14-16 arası sizlere Excel üzerinde yapabileceğiniz bazı uygulamaları anlatmak üzere bir toplantı düzenledik.
» Devamı


Yaşar Üniversitesi-Programcılık Bölümünde Konuşma Yaptık Yaşar Üniversitesi - Programcılık bölümü öğrencilerine yazılım geliştirme sürecine ilişkin deneyimlerimizi aktardık. 13 Aralık 2012.
» Devamı


kurumsal seminerleredufleks