Haberler & Duyurular

Excel kitap serimiz yayında Kurumsal Uygulamalı Temel Excel kitabımız yayımlandı. Çalışma CD-ROM ve ek dokümanlarla birlikte satılmaktadır. Detaylı bilgi ve iletişim adresi için tıklayın.
» Devamı


www.excelci.com sitemiz yayın hayatına başladı. Şirketlerde Excel’den en iyi şekilde yararlanmayı sağlayacak video anlatımı, slayt gösterimi ve soru-yanıt desteği içeren bir Internet sitesi.
» Devamı


Yeni hizmetler kataloğumuz yayınlandı 2014 ve 2015 yılı hizmetlerimiz hakkında bilgi alabileceğiniz kataloğumuz yayınlandı.
» Devamı


Excel ile Finans Eğitimleri Finansal tablolar analizi ve finans matematiği konulu Excel eğitimlerimiz devam ediyor. Mart ve Nisan aylarında düzenlenen eğitimlerin yanı sıra Mayıs ayında üçüncüsünü düzenliyoruz.
» Devamı


Teknik sohbetlere devam. Excel'de dashboard yapmadıysanız; verilerinizi görsel bir arabirimden yönetmek, interaktivite geliştirmek için dashboard geliştirmeyi anlattığımız ÜCRETSİZ sunuma bekliyoruz.
» Devamı


Excel Workshop Excel ile Finans seminerimiz kurumsal olarak Excel'in finansal yeteneklerini içeriyor. Bu çalışma uygulamalı ve özgün olarak bir "Excel Workshop" olarak hazırlandı. .
» Devamı


PMI TR - Aktivitesi 25 Eylül 2013 Çarşamba Saat 14:00
» Devamı


İleri Excel Kursları İçin Anket Çalışması Yaptık İleri Excel Kursları İçin Anket Çalışması
» Devamı


İleri Excel İçeriğimizi Yeniledik Excel kurslarımız yeniden tasarlandı. Her biri belli bir konuda çözüm içeren yüzlerce uygulama. Gelişmiş fonksiyonlar, makrolar, raporlama ve analiz araçlarıyla zenginleştirildi. Excel 2013 uyumlu ve e-öğrenmeye de uygun olacak şekilde yeni kurs kitabı hazırlanıyor.
» Devamı


Proje Yönetimi Temelleri Kursu 7-8 Haziran ve 13-14 Haziran tarihlerinde İzmir OSM'de Proje Yönetimi Temelleri seminerimiz olacak.
» Devamı


KOSBİ - BİLİŞİM GÜNLERİ - İLERİ EXCEL SUNUŞU KOSBİ’de 28 Mart Perşembe günü, Saat 14-16 arası sizlere Excel üzerinde yapabileceğiniz bazı uygulamaları anlatmak üzere bir toplantı düzenledik.
» Devamı


Yaşar Üniversitesi-Programcılık Bölümünde Konuşma Yaptık Yaşar Üniversitesi - Programcılık bölümü öğrencilerine yazılım geliştirme sürecine ilişkin deneyimlerimizi aktardık. 13 Aralık 2012.
» Devamı


kurumsal seminerleredufleks